Тернопільські спортсмени привезли нагороди з сусідньої області

Днями у Львові відбувся Відкритий чемпіонат Львівської обласної організації ФСТ «Україна» з легкої атлетики у приміщенні. Змагання відбулись в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази з літніх видів спорту міністерства оборони  України.

Тернопільщину у спортивній ходьбі представляли учні-спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, і показали добрі результати. Денис Янусь зайняв друге місце на дистанції  2 000 метрів з результатом 11.19,5; на цій же дистанції серед дівчат  Олександра Франків здобула «бронзу» з результатом 11.00,5; бронзова медаль дісталася і Софії Крячковій на дистанції  1 000 метрів її результат  5.51,4.

Близькими до нагород були Люба Губанова і Анастасія Зозуленко  які на дистанції  2 000 та 1 000 метрів  відповідно зайняли 5 місця.