Тернопільські вулиці впродовж ночі очищала від снігу

Вночі 29 січня у Тернополі випала значна кількість опадів у вигляді снігу. Чергові бригади комунальних  та підрядних підприємств були попереджені про снігопад, тож впродовж усієї ночі спецтехніка в посиленому режимі очищала вулиці міста від снігових заметів.

Загалом на вулицях міста працювало 29 одиниць техніки, 11 з яких – це піскорозкидачі, що механізовано прогортали і обробляли протиожеледною сумішшю проїжджі частини міста відповідно до маршрутів. Ще 17 одиниць транспорту, а саме, тракторці з навісним обладнанням, прогортали, підмітали та посипали сіллю тротуари і пішохідні зони, а також проводилося прогортання відвалом (1од. МАЗ) заїзних кишень зупинок громадського транспорту, проїздів та вулиць на масиві Дружба.

Для посипання магістральних доріг у Тернополі використано 124 мпротиожеледної суміші, а для тротуарів – 14 м3 солі.

Оскільки сніг досі не припинився, роботи з ліквідації наслідків снігопаду проводитимуться і впродовж усього сьогоднішнього дня.

Прибирання дворів і під’їздів до них взимку проводиться силами балансоутримувачів/управителів житлового фонду міста.

Тож для забезпечення належного механізованого утримання прибудинкових територій взимку, просимо мешканців житлових будинків утриматися від паркування транспортних засобів в дворах.

Пішоходів просимо звернути увагу на наявність протектора у взутті і перейти на так звану «зимову ходу».

Поширити:

Post Author: Diana