Ялинкові прикраси

Тернопільські ялинкові прикраси експортують за кордон

Тернопільщина може пишатися виробництвом своїх скляних ялинкових прикрас та професіоналами, які їх виготовляють. Адже, саме цього року з Теребовлі було експортовано за кордон близько 300 тис прикрас. ТОВ «Орбітал» – це український виробник скляних ялинкових іграшок, які займають далеко не останнє місце на міжнародному ринку.

Ринок збуту продукції, як і в попередні роки, досить широкий – Польща, Франція, Великобританія, Німеччина, Італія, Австрія, Угорщина. Оригінальні ялинкові прикраси із понад 170 декоративними малюнками охоче купують і в США та Канаді. Німецьке обладнання, екологічно чиста сировина дозволяють нашим працівникам створювати ексклюзивні новорічні прикраси для замовників із різних країн“, – розповів  керівник підприємства Олександр Дзюбан.

Процес створення новорічної кульки є доволі непростим: на кожному з етапів здійснюється контроль якості згідно встановлених норм і стандартів для підтримання іміджу компанії. Тому виробники старанно та відповідально ставляться до своєї роботи. На сьогодні знайдено нові ринки збуту в Європі та Америці. Хоча ще кілька років тому чимало новорічної продукції відправлялось до Росії. Та тепер, за об’єктивних причин, усі зв’язки із російськими партнерами розірвано. За словами керівника ТОВ «Орбітал», близько 200 виробників ялинкових іграшок є у Польщі, де охоче купують саме українську продукцію. Причиною є нижча ціна, висока якість та екологічно чисті матеріали. Варто зазначити, що перед Новим роком на складах підприємства готових виробів зменшилось в рази. Усі замовлення доставлені закордонним споживачам завдяки міжнародним бізнес-контактам.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *