міськрада

Тернопільські журналісти можуть поборотися за премію «MEDIA etc.»

18 лютого стартувала Третя Національна премія «MEDIA etc.», яка проводиться для фахових медійників, які спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, що сплачують податки в Україні.

Лауреати премії «Media etc. 3.0» визначаються шляхом проведення конкурсу журналістських робіт різних форматів та жанрових форм (публікації, відеорепортажі, радіорепортажі).

Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на адресу електронної пошти: konkurs@mediaetc.org. Роботи приймаються до 18 березня 2019 року.

Детальніша інформація за номером телефону: 067 539 00 27.

До слова, Національна премія для журналістів «Media etc.» на кращий медійний продукт була ініційована та започаткована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо» задля удосконалення якості української економічної журналістики. Дебютувавши у 2016 році, премія здобула визнання серед медійної спільноти та відкриває нові можливості.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *