Тернопільських перевізників перевіряють на дотримання правил карантину

З 8 жовтня тернопільські патрульні здійснюють профілактичні перевірки щодо дотримання пасажирами та водіями громадського транспортну  маскового режиму, а також чи не перевищена кількість людей у транспорті.

Громадський транспорт – одне з тих місць, де існує особливо великий ризик передачі інфекцій. Відповідно до вимог для регіонів «жовтої» карантинної зони водіям забороняється перевозити в салоні автобуса чи маршрутного таксі більше людей ніж це передбачено технічною характеристикою транспортного засобу. Пасажирам під час дії карантину забороняється перебувати в громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність. За проїзд в автобусах та тролейбусах без одягнутої захисної маски, пасажирам загрожує штраф від 170 до 255 гривень. Адмінпротокол за ст. 44-3 КУпАП правоохоронці складатимуть і на водіїв, котрі перебувають в салоні без засобів індивідуального захисту або перевозитимуть пасажирів більше дозволеної кількості.

Поширити:

Post Author: Diana