освіта

Тернопільських школярів відправляють на канікули

На засіданні міського оперативного штабу, у зв’язку із значним зростанням хворих на грип, ГРВІ та COVID-19, прийнято рішення про перенесення весняних канікул для учнів тернопільських шкіл з 29 березня на 22 березня.

За словами начальника управління освіти і науки Ольги Похиляк, декілька тижнів тому ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Тернополі була стабільною, однак з 15 березня спостерігається тенденція до зростання рівня захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 серед учнів і педагогічних працівників.

«У тернопільських школах №3 та №10 учнів 5-11 класів переведено на дистанційне навчання, в 22-ох школах закриті окремі класи. На щастя, хворих серед дітей у закладах дошкільної освіти в місті немає. Проте, у зв’язку з тим, що хворіють окремі вихователі, в дитячих садочках Тернополя закрито вісім груп».

Зважаючи на це, весняні канікули у школах Тернополя розпочнуться уже 22 березня і триватимуть до 28 березня. Якщо епідеміологічна ситуація у громаді не покращиться, з 29 березня учні 5-11 класів тернопільських шкіл перейдуть на дистанційне навчання. Школярі початкових класів (1-4 класів) наступного тижня вчитимуться у звичному режимі.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *