Тернопільський краєзнавець став лауреатом найпрестижнішої творчої відзнаки

Відомий тернопільський краєзнавець Михайло Тимошик став лауреатом обласної премії в галузі культури за підсумками 2018 року.

Перемогу Михайло Морозенкович здобув у номінації «Краєзнавство – імені Петра Медведика», за довідково-енциклопедичні каталоги фалеристики «Медалі Тернопільщини» та «Значки та медалі Тернопілля».

У каталогах представлено фотографії та інформацію про різноманітні знаки та нагороди,  які були на Тернопільщині за період перебування під Австро-Угорщиною, Польщею, період СРСР та сучасної України нашого краю.

Автор зізнається, що робота над виданням була довгою та клопіткою, проте старання виправдали себе.

«Дані видання є у своєму роді унікальні, оскільки такого вивчення регіональних відзнак усіх періодів немає в жодній області України. Спочатку я думав, що медалей та знаків пов’язаних із нашою областю не багато, проте, як виявилося, це зовсім не так. Робота над виданнями була справді важкою, проте воно того варте», – наголошує Михайло Тимошик.

Нагадаємо, обласні премії в галузі культури є найвищими преміями у Тернопільській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру. Преміями відзначаються найвизначніші твори літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, які утверджують ідеали гуманізму, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали визначною подією в культурному та літературно-мистецькому житті регіону.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *