Тернопільський краєзнавець став лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької премії

Визначено лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Братів Богдана та Левка Лепких за 2020 рік. Серед лауреатів премії і відомий тернопільський краєзнавець Михайло Тимошик.

Високу відзнаку депутату Тернопільської обласної ради, голові постійної комісії обласної ради 5-го та 6-го скликань з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, просвітянину, краєзнавцю, фалеристу, кандидату економічних наук, члену НСЖУ, НСКУ, обласної видавничої ради присвоєно за ініціативу прийняття звернення обласної ради до Верховної Ради України про відзначення 150-річчя Богдана Лепкого на державному рівні, промоцію цієї визначної дати власними ресурсами, постійну фінансову і творчу допомогу обласному комунальному музею Богдана Лепкого в Бережанах, укладання і видання довідково-енциклопедичного каталогу «Значки і медалі Тернопілля» (2018 р.).

Також, цьогорічними лауреатами стали:письменник Віктор Палинський, художники Михайло Кузів і Олег Кузів, історик і релігієзнавець Ярослав Стоцький.

Всеукраїнська літературно-мистецька премія ім. Братів Богдана та Левка Лепких заснована 1991 року редакцією журналу «Тернопіль». Певний час (через відсутність коштів) премію не вручали. У грудні 2008 року премію було відновлено. Нею нагороджують людей, які зробили значний вклад у розвиток української культури.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *