економіка

Тернопільський нардеп отримав від дружини недешевий подарунок

Тернопільський нардеп від фракції БПП Микола Люшняк отримав в подарунок від своєї дружина будинок і земельну ділянку в Івано-Франківській області поряд з гірськолижним курортом “Буковель”. Про це стало відомо з істотних змін у декларації нардепа.

Вчора, 28 січня, Микола Люшняк задекларував подарунок від своєї дружини загальною вартістю 346 тисяч 50 гривень. Варто відзначити, що дана ціна на ділянку і приватний будинок в Поляниці, що знаходиться в двох кроках від гірськолижного курорту “Буковель” – далеко не ринкова і явно занижена.

Виходячи з документа, подарована нерухомість – це земельна ділянка 865 квадратних метрів і будинок, площею 708,8 квадратних метрів.

Судячи з декларації народного обранця за 2017 рік, Микола Люшняк і його сім’я мають багато нерухомості в Карпатах. Так, сам нардеп володіє двома земельними ділянками і будинком в тій же Поляниці, а також земельною ділянкою в населеному пункті Петриків Тернопільського району. Його дружина – власник земельної ділянки в Поляниці, земельної ділянки в Ямельниці Сколівські району Львівської області та земельної ділянки в Петрикові Тернопільського району, а також трьома приватними будинками на цих ділянках. В даних змінах в декларації йдеться про дарування ділянки і будинку в Поляниці.

Навіщо подружжя пішло на таку “рокіровку” на даний момент невідомо, адже нерухомість дружини і так була позначена в декларації нардепа.

З травня 2002 Микола Люшняк був директором ТОВ «Галич Агро-Стек» у Тернополі. Компанія займається оптовою торгівлею пестицидами і агрохімікатами сільгоспвиробникам, насінням сільськогосподарських і технічних культур і продажем продукції сільськогосподарського виробництва, надає агрономічні консультації фермерам і агрономам господарств. Також Микола Люшняк був засновником ТОВ «Золотники Агро» (с. Золотники Теребовлянського району Тернопільської області). Підприємство є сільськогосподарським виробником, на 3-х тис. гектарів площі впроваджує новітні методики обробки грунту, вирощування і зберігання продукції. Після того, як Микола Люшняк отримав мандат народного депутата, агробізнес перейшов до його дружини. Принаймні в декларації політика вона є власником ТОВ Галич Агро – Стек, а також ТОВ Тернопольсортнасіннеовоч, фермерського господарства Синевир та благодійної організації міжнародний благодійний фонд “Перлина Галичини”. При цьому з доходів політик задекларував лише свою зарплату (255 тисяч 255 гривень), не вказавши доходи дружини. Готівкою подружжя задекларували 149 тисяч гривень, 23 тисячі 500 доларів США та 4 тисячі 400 євро.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *