Тернопільський нардеп отримав відзнаку з рук Філарета

На Тернопільщині два дні з офіційним візитом перебував Предстоятель Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Вчора, 13 жовтня, Патріарх освятив новозбудований Свято-Покровський храм у селі Куликів Кременецького району. Мешканці цього села не так давно перейшли з московського патріархату в київський, тому освячення новозбудованого храму для них є досить знаковою подією.

Після Божественної Літургії народний депутат України від Тернопільщини Михайло Головко отримав з рук Святійшого Філарета Орден Святого Архістратига Михаїла за заслуги з відродження духовності в Україні, численну благодійність для Української церкви та утвердження Помісної Української Православної Церкви.

«Цією нагородою Патріарх відзначив нашу чітку позицію у створенні єдиної Помісної Православної церкви з центром у Києві. Адже історія свідчить, що всі держави мали в своїй основі духовні цінності, свою національну ідею, свою мову. Носієм цих цінностей була національна незалежна церква», – зазначив Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana