Тернопільський облдеп про “квест”, який готують українцям

Вчора, 13 жовтня, Володимир Зеленський анонсував проведення всенародного опитування. У день виборів, 25 жовтня, українцям запропонують дати відповідь на п’ять питань, які “турбують звичайних людей”. Що саме питатимуть, наразі невідомо.

На думку депутата Тернопільської обласної ради Володимира Бобка, таке ідея суперечить будь-яким принципам, адже Виборчим кодексом не передбачається проведення опитувань під час голосування. Також, облдеп зазначає, що це призведе до навантажень на виборчих дільницях та дуже схоже на останній шанс провладної партії проагітувати за себе.

««Слуги того народу» продовжують встановлювати власні правила гри під час самої гри та незважаючи на те, наскільки вони конституційні та законні. Цього разу, ЗЕдент вирішив влаштувати у день виборів, а саме 25 жовтня, нове шоу під назвою «Всенародне опитування».

Українцям запропонують дати відповідь на п’ять запитань. Що саме питатимуть у людей, поки що невідомо, адже головний шоумен країни лише проанонсував подію та повідомив про своєрідний квест – кожного дня озвучуватиме по одному питанні…

Така забаганка «слуг» суперечить будь-яким принципам, адже Виборчим кодексом не передбачається проведення опитувань під час голосування. Також, це призведе до навантажень на виборчих дільницях та дуже схоже на останній шанс зеленої влади проагітувати за себе», – наголошує Володимир Бобко.

Нагадаємо, пан президент обіцяє оголошувати по одному питанні щоденно, перше має з’явитися вже сьогодні.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *