Тернопільський підприємець у новому році планує створювати нові робочі місця

Ще років двадцять тому 2020 рік здавався неймовірно далеким та фантастичним. Літаючі автівки, освоєння космосу, міжпланетні протистояння та люди-роботи – це лише частина того, як показували майбутнє у своїх фільмах відомі світові кінорежисери. Напередодні Нового року ми запитали відомих тернополян як вони колись уявляли 2020 рік. А також чим запам’яталися та схвилювали минулі роки та які плани на наступне десятиліття? Ну і звісно, не обійшлося без привітань зі святами.

Тарас Демкура (підприємець, колекціонер, власник етногалереї автентичних ужиткових речей «Спадок»):

Минулі роки були для України роками боротьби та становлення нації в Європейській спільноті,на жаль ,це були роки великих втрат тисяч українців. Ми багато вкладали в популяризацію української культурної спадщини Яна-Георна Пінзеля, презентуючи його творчість починаючи з Лувру в 2012 році, етно-галерея «Спадок» подорожувала світом і побувала в багатьох країнах. Нас турбує питання відтоку молоді за межі України, саме тому ми започаткували практико орієнтований бізнес-курс “MESH” вивчення основ підприємництва студентами ВУЗів, створили і активно просуваємо проект «Життя в стилі ЕКО», направлений на збереження довкілля та здоров‘я українців.

На наступних 10 років бачу Україну сильним членом Європейської спільноти з міцною економікою. Плануємо створити сто тисяч нових робочих місць різних сферах економіки.

Бажаємо всім тернополянам більше полюбити життя в усіх його проявах, ще більше полюбити нашу країну,вивчати нашу історію,культуру і з гордістю популяризувати  світові. Ми маємо спільно будувати наше майбутнє тісно співпрацюючи пліч-о-пліч!

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *