Тернопільський спортсмен виборов ще два «срібла» на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Тернополянин Тарас Радь на Другому етапі Кубка Світу 2018-2019 років з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору виборов ще дві медалі.

Такі змагання відбулись у місті Естерсунд (Швеція). Виступаючи в класі LW 10-12 (сидячі), до двох бронзових нагород у біатлоні-спринт на дистанції 7,5 км та лижних перегонах-спринт на дистанції 1200 м, в останні дні змагань Тарас Радь додав срібну медаль у біатлоні на дистанції 15 км та «срібло» у змішаній естафеті з лижних перегонів-спринт у складі команди України, де разом із ним змагались Григорій Вовчинський, Олександра Кононова та Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков).

Загалом, українські паралімпійці завершили виступи на Другому етапі Кубка Світу 2018-2019 років з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору з першим місцем за загальною кількістю медалей та другим – за «золотом», завоювавши 6 золотих, 14 срібних та 16 бронзових нагород. Відтак, чотири медалі із цього здобутку – дві срібних і дві бронзових – приніс команді тернопільський спортсмен Тарас Радь.

Тарас Радь – паралімпійський чемпіон, майстер спорту України міжнародного класу, студент факультету «фізичне виховання» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, представляє Тернопільський центр «Інваспорт». Тренер спортсмена – заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

До слова, наступними стартами для Тараса стане чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону, який 07-26 лютого 2019 року відбуватиметься в місті Принс Джордж (Канада).

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *