економіка

Тернопільським ФОПам відновлено виплату соціальної допомоги на дітей

Як повідомляють в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради, постановою КМУ від 25.11.2020 № 1171 року відновлено виплату допомоги на дітей фізичним особам ― підприємцям, які  обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Підприємцям, які у травні-серпні 2020 р. отримали допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, виплату такої допомоги буде здійснено у грудні 2020 р. за листопад і грудень 2020 р. без подання нової заяви та необхідних документів.

Підприємцям, які звертаються за її  призначенням вперше, необхідно подати заяву та документи до 15 грудня 2020 року.

Допомога призначається на дітей віком до 10 років підприємцям, які:

– сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця;

–  зареєструвалися як фізична особа-підприємець у січні- березні 2020.

Допомога на дітей призначається на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р., і виплачується щомісяця за повний місяць.

Для призначення допомоги на дітей заявник подає до управління соціальної політики Тернопільської міської ради:

  • заяву встановленої форми;
  • копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  • довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7), крім осіб, які зареєструвалися як фізична особа-підприємець у січні- березні 2020 та осіб, які отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст.26 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільненні від сплати за себе єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування ;
  • копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами «гарячої лінії»: 23-66-03;23-66-04; (068)921-66-47.

Поширити:

Post Author: Diana