ліки

Тернопільським поліцейським передали автомобіль та медичні препарати

Сьогодні, 11 квітня, волонтери передали співробітникам  Тернопільського  районного управління поліції мікроавтобус, а для територіального медичного об’єднання – лікарські засоби.

Зі слів заступника начальника Тернопільського районного управління поліції Олега Турлая, до правоохоронців щодня надходить велика кількість звернень від громадян. Подарований автомобіль служитиме для ефективнішого реагування на виклики, зокрема, його використовуватимуть для виїзду слідчо-оперативних груп та груп реагування.

З медикаментів, які передали благодійники державному управлінню  «Територіальне медичне об’єднання МВС України в Тернопільській області», насамперед, складатимуть індивідуальні аптечки для наших захисників. Начальник лікарні з поліклінікою Вікторія Питель каже, що серед медичних препаратів якраз ті, які потрібні нашим бійцям на передовій, – це знеболювальні, кровоспинні медичні препарати, турнікети. Також ліки використовуватиме медичний заклад для своїх пацієнтів, котрі лікуються в умовах стаціонару.

Волонтер Ігор Карп, каже, що його праця та пожертвування друзів з-за кордону, зокрема з Польщі, – це внесок у спільну перемогу. Благодійники переконані, уся гуманітарна допомога стане у нагоді.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *