солдат

Тернопільським військовослужбовцям передадуть два автомобілі

На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про передачу транспортних засобів марки Mitsubishi Outlander 2008 року випуску та  марки Volvо 2003 року випуску, що були отримані згідно з митною Декларацією про перелік товарів та є гуманітарною допомогою, на баланс однієї із військових частин.

У Тернопільській міській раді зазначають, що отримали звернення від військової частини, що сформована у нашому місті і тернополяни зараз проходять в ній службу, про потребу в певних матеріальних цінностях, зокрема, і автомобілів. Кошти на їх придбання було зібрано завдяки освітянській спільноті Тернополя. Тож днями буде передано два транспортні засоби військовій частині.

Нагадаємо, що від початку війни освітянська спільнота Тернополя одна з перших активно допомагала нашій армії та переселенцям. Адже вони організували плетіння маскувальних сіток (загалом виготовили близько 3500 штук) та пошиття амуніції для ЗСУ (жилети розвантажувальні, чохли маскувальні на каски, носилки, чохли для носилок, аптечки, підсумки та сумки для складання магазинів), а також забезпечували збір продуктів і організацію харчування та проживання для переселенців.

Поширити:

Post Author: Diana