прапор

Тернопільські пластуни відзначили 107-му річницю з дня складання першої присяги

У неділю, 14 квітня, понад три сотні тернопільських пластунів відзначили 107-му річницю з дня складання першої пластової присяги.

О 10:00 на головній площі Тернополя відбулось офіційне відкриття, пізніше було організоване Пластове містечко, яке простяглося від пам’ятника Степану Бандері до острівка «Кохання». Згодом – урочиста пластова ватра на Козацькому острівку.

“Для пластунів найважливішим є пластова присяга, тобто що ми будемо вірними, допомагати іншим та жити за пластовими законами і тому святкуємо її кожного року”, – розповів  комендант заходу Дмитро Дем’яненко.

Також, до святкування 107-ї річниці Пласту долучилось громадське об’єднання «Сокіл», учасники якого у Пластовому містечку для усіх охочих демонстрували зброю.

“Ми прийшли на запрошення учасників організації «Пласт», які святкують 107-му річницю від дня присяги і разом з ними підтримуємо ідею, що молодь повинна розвиватися різнобічно та сприяємо військово-патріотичному вихованню молоді”, – зазначив референт об’єднання «Сокіл» Юрій Галицький.

До слова, цього року в Тернопільській області святкування складання першої пластової присяги відбулось двічі: 13 квітня у Шумську, де було залучено близько шістсот пластунів та 14 квітня у Тернополі, де зібрались триста п’ятнадцять пластунів.

Ірина Пітушевська

 

Поширити:

Post Author: Diana