Тернополян попереджають про небезпечні бурульки

У Тернополі через перепади температури повітря на дахах будинків спостерігається утворення бурульок, які можуть падати і як результат травмувати перехожих.

На вулицях міста працюють спеціальні автопідйомники, за допомогою яких працівники комунальних структур очищають покрівлі будинків від снігових налипань. Також комунальні структури використовують такий метод, як обгородження потенційно небезпечних ділянок.

При цьому комунальні служби здійснюють ліквідацію бурульок на тих будівлях, які вони обслуговують. Інші обслуговуючі підприємства, ОСББ, а також суб’єкти підприємницької діяльності, повинні самостійно виявляти та усувати бурульки з дахів будинків, які вони обслуговують або які перебувають у їх власності.

Тернополян закликать у наступні декілька днів бути обережними та ходити на відстані 3-5 метрів від будинків та високих дерев, а власників автотранспорту не паркувати свої машини біля будинків.

Також, мешканців Тернополя просять повідомляти муніципальну поліцію про несвоєчасне усунення бурульок, надіславши повідомлення з фото на Viber (0730151481) або зателефонувавши за номером 40-41-67, 40-41-68.

Поширити:

Post Author: Diana