міськрада

Тернополян просять інформувати про людей, які приїхали з-за кордону

У Тернополі закликають анонімно повідомляти про людей, які прибули з-за кордону і не дотримуються самоізоляції.

«Враховуючи ситуацію, що складається із захворюванням на COVID – 19 та приїзд тернополян  із-за кордону, просимо повідомляти про такий приїзд ваших родичів, знайомих або сусідів з метою уникнення поширення коронавірусної інфекції.

Кожен громадянин, хто повернувся із закордону або іншого населеного пункту, де спостерігається поширення COVID – 19, зобов’язаний  перебувати у самоізоляції щонайменше 14 календарних днів з метою недопущення поширення інфекції та уникнення ускладнень.

Якщо вам відомі випадки, коли громадяни повернулися з інших країні і умисне уникають відповідних заходів самоізоляції, або у ваших сусідів чи знайомих спостерігається висока температура вже тривалий час, просимо повідомляти про такі випадки, перейшовши за посиланням.

Також інформувати можна телефоном – через  «гарячу лінію» 1580 (зі стаціонарних телефонів) або +38 (067) 351-57-10 (з мобільних телефонів).

Пам’ятайте, що вчасно виявлене захворювання підвищує шанси на одужання!», – йдеться у повідомленні розміщеному на сайті Тернопільської міської ради.

До слова, мешканцям громади, у разі підозри на коронавірусну інфекцію, необхідно звертатися  на «гарячу лінію» оперативного штабу – 098 441 59 81 для отримання належної медичної допомоги.

Поширити:

Post Author: Diana