Тернополян запрошують на космічну виставку

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Космос Емми Андієвської».

Виставка відбувається в рамках національного проекту «Дифузія», який ініційований Музеєм сучасного українського мистецтва Корсаків та приурочений до 30-річчя відновлення незалежності України.

«Ми не хочемо конкурувати з іншими музеями, а навпаки ставимо собі за мету «заразити» мистецтвом всю Україну», – зазначає керуючий партнер, фундатор Музею сучасного українського мистецтва Корсаків у місті Луцьку Леся Корсак.

«Мета проекту «Дифузія» – провести тридцять виставок у тридцяти містах до 30-річчя незалежності України. Нашою ціллю є популяризувати українське мистецтво. Ми хочемо продемонструвати світу актуальність, високу професійність та автентичність українського мистецтва, талановитість і творчий потенціал української нації», – додає куратор проекту Олена Наїдко.

У краєзнавчому музеї представлено 39 сюжетів, на яких Емма Андієвська зобразила фантастичні світи, наповнені яскравістю та глибоким змістом.

Триватиме виставка у Тернополі до 16 серпня. А після закінчення у краєзнавчому музеї на згадку залишиться авторське полотно Емми Андієвської «Змагання».

Довідково:

Емма Андієвська народилася 19 березня 1931 року в місті Сталіно (тепер – Донецьк). Від 1943 року перебуває за межами України. Громадянка Сполучених Штатів Америки. Мешкає в Німеччині.

Мистецтво художниці прикрашає колекції провідних музеїв світу. Емма Андієвська є автором двадцяти дев’яти поетичних збірок, п’яти книжок короткої прози, трьох романів та понад дев’яти тисяч картин. Художні виставки художника проходили в США, Канаді, Франції, Німеччині, Австралії, Бразилії, Ізраїлі, Україні та Швейцарії.

Поширити:

Post Author: Diana