Тернополян запрошують на презентацію фільму «Чарівний глечик»

Сьогодні, 14 грудня, у Тернополі відбудеться презентація фільму «Чарівний глечик».

Український блогер та актор Діма Варварук разом із командою створили та презентують повнометражну, пригодницьку комедію з елементами екшену – «Чарівний Глечик».

Для створення повнометражного фільму Дмитро зібрав команду однодумців, яка вмить підхопила ідею та приступила до втілення «Чарівного глечика».

«Для мене сходинкою у житті був Інстаграм, згодом Ютуб. Відтоді коли у мене з’явилась потужна команда, основною метою у моєму житті стало створення якісного, підкреслю , україномовного контенту. Я хочу творити сторінку історії, яку будуть пам’ятати усі. Ідея у мене виникла раптово, уві сні, коли я прокинувся одразу почав створювати спільний чат та приступати до створення «Чарівного глечика», – розповідає продюсер та головний актор Діма Варварук

В основі сюжету кінострічки лежить історія сільських парубків, які прагнуть кращого життя, і роблять усе задля того аби їхня мрія здійснилась. Після походу до нічного клубу, Дмитро, Андрій та Володя віднайшли магічну знахідку. Саме тут починається справжня пригодницька комедія, випробування дружби, кохання та мрії.

«Ключовою темою фільму є дорослішання. Жанрове змішання від комедії до екшену, з елементами містики – все це, по суті коктейль максималізму, який притаманний нашій аудиторії. Для того, щоб якісно донести історію, потрібно розуміти, хто наш глядач, які проблеми його цікавлять, якими мріями він живе. Проблеми головних героїв повинні знаходити відгук у аудиторії, саме у цьому випадку, глядач зможе співпереживати героям, бо буде ототожнювати себе з ними. Додам , що в українському кінематографі все буде дуже добре!», – резюмує режисер Богдан Ченкалюк

У фільмі за задумом режисера, герої прагнуть до певної самобутності, використовуючи колорит українського села в правильній формі. Також , варто додати, що зйомки фільму тривали протягом 21 дня. За цей час команда здолала понад 1200 кілометрів автошляху та пережила чимало форс-мажорних обставин.

Одноразовий показ фільму відбудеться у кінотеатрі «MIROMAX» ТРЦ «ТРЦ ПОДОЛЯНИ». Початок о 18:00.

Перед показом стрічки, о 16:40 відбудеться прес-конференція. Після перегляду фільму, о 19:00, відбудеться фан-зустріч з підписниками. Дмитро Варварук та головні герої будуть раді поспілкуватися з Вами та розказати про історію створення фільму і про своє бажання розвивати україномовний контент.

Поширити:

Post Author: Diana