Тернополянам нагадують про необхідність запастися водою

У зв’язку із плановим промиванням водопровідних мереж, з 00:00 26 жовтня до 24:00  27 жовтня буде припинено водопостачання в центральній частині Тернополя, у мікрорайонах «Новий Світ» і «Старий Парк» та в районі вулиць: Текстильна, Бродівська, Поліська, Татарська, Деповська, Дівоча, Чайковського, Манастирського, Чернівецька, Гребінки, Садова, Живова, Білогірська.

Уже опівночі 27 жовтня вода поступово з`являтиметься у помешканнях тернополян, однак міститиме підвищену дозу хлору, а тому буде непридатною для вживання.

У період відсутності води в мережі також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов – заміни пожежних гідрантів, запірної арматури на вузлових місцях мережі, підключення новозбудованих об’єктів тощо.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та просить споживачів завчасно зробити необхідний запас води.

Промивання водопровідних мереж здійснюється двічі на рік – навесні та восени. Ця процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж для покращення якості питної води.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *