Тернополянам показують як прості речі рятують життя

Достукатись до кожного; пояснити, здавалось би, дуже прості речі;  візуалізувати небезпеку, щоб застерегти; попередити, аби врятувати…

За підтримки соціально-відповідального бізнесу, Тернопільська кінокомісія започаткувала серію пізнавально-інформаційних відеороликів #stopcovid19. «Прості речі рятують життя». 4 квітня презентувала перший. Виготовлено його на замовлення тернопільських бізнесменів.

«Тому, найперше, хочу подякувати Віталію Іванову за фінансову  підтримку,  а також Степану Рубаю і Тарасу Демкурі за надані локації, акторам нашого обласного драматичного театру і режисеру Максу Мельнику, – наголошує голова Асоціації кінокомісій України Леонід Бицюра. – Цей відеоролик – ще один приклад того, як фахівці з візуального мистецтва та кінематографісти – оператори, режисери, сценаристи, актори, –  соціально-відповідальний бізнес можуть об’єднатись і долучитись до спільної протидії COVID-19».

Леонід Бицюра закликає всіх активних, талановитих і небайдужих  доєднатись до створення соціальних, пізнавально-інформаційних відеороликів #stopcovid19. Доєднатись ідеями, сценаріями, коштами, або ж просто поширенням інформації про серію та перший відеоролик із хештегами #stopcovid19 та #Простіречі .

Пандемія коронавірусу – іспит на відповідальність кожного з нас. Усвідомлення цього, об’єданання всіх зусиль, можливостей і талантів, дотримання рекомендацій фахівців, простих правил поведінки та гігієни, зокрема й інформаційної, допоможе здолати вірус і повернутись до нормального життя.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *