Тернополянка здобула «срібло» на Міжнародному боксерському турнірі в Угорщині

Нещодавно в угорському місті Дебрецен відбувся Міжнародний боксерський турнір «Меморіал Іштвана Бочках 2023», участь в якому взяла тернопільська спортсменка Олеся Крисюк і відповідно до результатів змагань виборола срібну нагороду.

Участь у турніру взяли близько 300 спортсменів із 25 країн світу. Всього ж українські спортсмени здобули 17 медалей.

Тернополянка виступила у ваговій категорії 81 кг і у фінальному двобої поступилася австрійці, відтак отримала срібло.

Олеся Крисюк – студентка Західноукраїнського національного університету, вихованка «КДЮСШ з греко-римської боротьби» відділення боксу, представляє Школу вищої спортивної майстерності та спортивне товариство «Динамо». Тренується під керівництвом Руслана Фірмана та у спортивних клубах «Шкіряна рукавичка» і «Текстильник».