Тернополяни мають нагоду відвідати концерт знаменитого піаніста

У суботу, 14 квітня, в Тернополі з концертом виступить композитор з Канади Любомир Мельник.

Любомир Мельник – композитор і піаніст українського походження відомий як найшвидший піаніст в світі. Він стверджує, що може грати 19,5 нот в секунду кожною рукою. При цьому зазвичай фізично піаніст може виконати максимум 13-14 нот в секунду. Свою музику він називає continuous music (буквально “безперервна гра”. – Ред.). Вона побудована на швидких і складних нотних послідовностях. Мельник грає, майже не відриваючи ноги від педалі. Завдяки такій швидкості та техніці людське вухо чує музичний потік, але не може розрізнити ноти. Ще на початку 80-х піаніст розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо, написавши безліч творів з її використанням. Любомир грає лише свою музику, яку не може повторити ніхто з інших музикантів.

Йому незабаром 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу: в Канаді, Швеції, Англії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, багатьох інших країнах і навіть в Австралії. Півтора роки тому вперше приїхав з концертом і до України. Під час концерту у Києві повідомив, усі кошти за квитки на його концерт перерахує родинам воїнів, загиблих на сході України.

У тернополян буде чудова нагода побувати на концерті світової знаменитості та насолодитися грою та музикою піаніста. Початок концерту Любомира Мельника в обласній філармонії о 20:00.

Поширити:

Post Author: Diana