освіта

Тернополяни можуть дізнатися свої результати ЗНО з хімії

Тернопільські учасники зовнішнього незалежного оцінювання можуть дізнатися свої результати з хімії. Їх розміщено наособистих інформаційних сторінках учасників.

Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО з хімії встановлений на рівні 14 тестових балів. Тест містив 52 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 74 тестових бали.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з хімії можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з хімії, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей, які розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Нагадаємо, наступне ЗНО відбудеться 7 червня, в цей день випускники перевірятимуть свої знання з фізики.  10 червня – з біології, а 15 червня – з географії.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *