Тернополяни не можуть оплатити за електроенергію онлайн

У лютому тернополяни помітили, що у зручному сервісі eps.te.ua зникла можливість оплати за електроенергію. Не можливо здійснити оплату і через інші онлайн сервіси – Приват-24 та  www.oplata.te.ua.

Як пояснюють енергетики з 1 січня 2019 року постачання електричної енергії (надання універсальної послуги) побутовим споживачам Тернопільської області здійснює ТОВ «Тернопільелектропостач». Відповідно, оплату за спожиту електроенергію потрібно здійснити на рахунки постачальника ТОВ «Тернопільелектропостач».

«Наразі ТОВ «Тернопільелектропостач» укладено договори про прийом платежів від населення з наступними установами:

АТ “Ощадбанк”

АТ “А-Банк”

ПАТ “Укрпошта”

При оплаті в вищезазначених установах, споживачеві електроенергії надається детальна інформація щодо суми, яку необхідно оплатити, особового рахунку споживача та реквізитів постачальника ТОВ «Тернопільелектропостач».

Оплату без комісії можна здійснити в відділеннях Ощадбанку через інформаційно-платіжні термінали при оплаті платіжною карткою Ощадбанку.

Держателі пенсійних карток Ощадбанку можуть провести оплату за спожиту електроенергію через каси банку без комісії.

Станом на лютий між ТОВ «Тернопільелектропостач» та іншими банківськими установами, в тому числі  Приватбанком, договори про прийом платежів від населення не були укладені.

Рахунки, на які слід здійснювати оплату за спожиту електроенергію,  вказані у квитанціях та на сайті ТОВ «Тернопільелектропостач».

Будь-яку іншу необхідну інформацію можна отримати в кол-центрі ТОВ «Тернопільелектропостач» за тел. 0800504757», – зазначили у адміністрації ТОВ «Тернопільелектропостач».

Post Author: Редактор

Коментарів вже 2 до “Тернополяни не можуть оплатити за електроенергію онлайн

  • Експерт

    (04.03.2019 - 11:31)

    Всім енергопостачальним компаніям були дані вказівки максимум ускладнити подачу показників і оплату через інтернет для того щоб в людей склалася заборгованість по оплаті і щоб на основі цього відібрати субсидію.

  • Галина Олексіївна

    (04.03.2019 - 11:41)

    На пошті чи в банку ще й комісію здирають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *