міськрада

Тернополяни подали 131 проект на «Громадський бюджет 2021»

Вчора, 30 вересня, завершився прийом проектів від мешканців Тернопільської міської територіальної громади на «Громадський бюджет 2021». Тернополяни активно долучилися до участі та загалом подали 131 проект, 55 з яких великі та 76 – малі.

Серед запропонованих ідей – облаштування спортивних, дитячих та інтерактивних майданчиків, сучасних освітніх і мистецьких просторів, реабілітаційного центру, електронного туристичного путівника, велопарковки, створення арт – об’єктів та ще понад сотні цікавих локацій, які можуть стати окрасою не лише прибудинкових територій чи парків, а й вдосконалять інфраструктуру міста.

Наразі ще триває збір голосів попередньої підтримки від жителів громади за ті проекти, які були подані після 25 вересня. Непідтримані проекти 15-тьма голосами до розгляду Номінаційним комітетом не допускаються.

Отримавши позитивну оцінку Номінаційного комітету, проект буде допущений до голосування, яке триватиме з 26 жовтня до 9 листопада.

Переможцями будуть визначені проекти у кожній з номінацій (серед малих та серед великих) рейтинговим голосуванням. Тобто ті проекти, які наберуть більшу кількість голосів (до вичерпання обсягу запланованих коштів), будуть реалізовані у 2021 році.

Зверніть увагу! Проекти, які наберуть менше 300 голосів (для малих) та 500 голосів (для великих) не будуть допущені до реалізації.

На реалізацію ідей, які найбільше підтримають жителі громади, з місцевого бюджету буде спрямовано понад 15,5 млн грн.

До слова, станом на 1 жовтня Номінаційним комітетом уже розглянуто та проаналізовано перших 16 проектів, поданих на «Громадський бюджет», 13 з яких отримали позитивні оцінки та допущені до голосування, 2 – на доопрацюванні та 1 проект відхилено і не допущено до голосування.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *