облрада

Тернополяни проти продажу землі

Сьогодні, 25 жовтня, у рамках програми «Діалоги про Україну» Тернопіль відвідав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький та уповноважений із земельних питань Роман Лещенко. Вони приїхали представити плани Уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами, які передбачають купівлю-продаж землі.

З самого початку заходу стало зрозуміло, що гості налаштовані лише на монологи зі свого боку, а думка інших їх не надто хвилює. Проте, через кілька хвилин  представники президента зрозуміли, що закрити рота тернополянам не вдасться.

Аграрії, представники бізнесу, депутати обласної ради, учасники АТО та звичайні тернополяни одностайно заявили, що продавати українські землі неприпустимо.

Депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко зазначив, що земля, це єдине, що наразі залишилося в українців.

«Земля, це не товар, це єдине, що зараз залишилося в українців. Коли ми втратимо нашу землю, то в нас більше нічого не залишиться.

На сесії Тернопільської обласної ради, ми проголосували  за звернення до Президента України,  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж землі. Адже наразі в нас недостатня нормативно-правова база для цього та не завершена інвентаризація земель сільськогосподарського призначення.

Українські аграрії зараз не мають коштів для купівлі земель, бо практично всі працюють в кредит. Запропоновані законопроекти дають можливість купувати землю не лише громадянам України, але й юридичним особам, власниками яких може бути хто завгодно. Ми не допустимо, щоб наші діти були кріпаками», – наголосив Володимир Бобко.

Поширити:

Post Author: Diana