Тернополяни серед переможців змагань зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства

У смт Ворохта Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України серед юніорів та юніорок зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства і Чемпіонат України серед юнаків та дівчат на трампліні К-75 м зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства.

У змаганнях зі стрибків на лижах з трампліна (трамплін К-75 м) серед юніорів перемогу здобула команда у складі учнів Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Пилипчука Дениса та Шуманського Руслана й учнів ТО ШВСМ Прокопюка Максима та Пилипчука Андрія.

«Бронзова» нагорода  — у команди учнів Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту у складі Ящура Павла, Дворецького Владислава, Шовкопляса Олександра та Чеболди Іллі. Серед чемпіонок у командних змаганнях — також учениця ТО ДЮСШ із зимових видів спорту Ільчук Дарина.

У змаганнях з особистих дисциплін зі стрибків на лижах з трампліна «золоту» нагороду виборов Шуманський Руслан, ІІІ місце — у Пилипчука Дениса, а серед юніорок «бронза» — в Ільчук Дарини.

У змаганнях з лижного двоборства (трамплін К-75 м, лижна гонка 5 км) команда Тернопільської області в складі Шуманського Руслана і Шовкопляса Олександра (учнів ТО ДЮСШ із зимових видів спорту) та Прокопюка Максима і Пилипчука Андрія (учнів ТО ШВСМ) виборола І місце. Команда Тернопільської області у складі учнів ТО ДЮСШ із зимових видів спорту Чеболди Іллі, Чернуха Назара, Дворецького Владислава та Шовкопляса Олександра отримали «срібні» нагорди.

Учень Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Шуманськиий Руслан переміг у змаганнях з особистих дисциплін. Крім того, він став абсолютним чемпіоном, виборовши 4 «золоті» нагороди.

На чемпіонаті України серед юнаків (вікова група 2006—2007 р.н.) зі стрибків на лижах з трампліна переміг учень Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Пилипчук Денис, серед дівчат «срібну» нагороду виборола Ільчук Дарина.

У лижному двоборстві не було рівних учням Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту: І місце — Шовкопляс Олександр, ІІ місце — Пилипчук Денис, ІІІ місце — Дворецький Владислав.