освіта

Тернополяни за те, щоб діти вчилися в школі

Під стінами Тернопільської обласної державної адміністрації відбулася мирна акція протесту. Близько сотні небайдужих тернополян, громадських активістів, вчителів, студентів та школярів зібралися щоб сказати – ні дистанційному навчанню! Пов’язано це з тим, що в Міністерстві освіти України говорять про можливість продовження онлайн навчання з першого вересня.

«З давніх-давен наш народ славився тим, що йому було важко здобувати освіту. Але у важких умовах, ті хто хотіли і прагнули вчитися, це робили. Зараз ми живемо у час багатьох можливостей. Тобто освіта мала би бути доступною. Але тут виникають перешкоди, які й зумовили нас тут зібратися. Ми проти дистанційного навчання, яке планують запроваджувати з 1 вересня. Українці вже були заручниками такої ситуації. Адже дистанційне навчання відбувалося з весни. Мені, як мамі двох школярів та студентці було непросто. Звісно, що педагоги намагалися подати матеріал, але таке навчання все одно не є ефективним. Спочатку дітям таке навчання подобалося, але зараз вони хочуть до школи, зустрітися з однокласниками, побігати коридорами, обійняти вчителя», – зазначила головний організатор акції Мар’яна Головко.

Про те, що школярі мають навчатися за шкільними партами говорить і депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко.

«Дистанційна форма навчання може призвести до негативних наслідків. Якість знань отриманих через монітори комп’ютерів є низькою, адже вчителі не можуть приділити належну увагу кожній дитині, а домашня атмосфера не дає малечі зосередитися. Тому я вкотре повторюю, що перебуваючи замкненими вдома, отримати повноцінні знання неможливо! Наші діти – це наше майбутнє, вони заслуговують найкращого. Саме тому з 1 вересня учні мають вчитися за шкільними партами, отримувати якісну освіту та мати можливість «живого» спілкування з однолітками!», – наголосив депутат.

Нагадаємо, що мешканці багатьох міст України вийшли на акції протесту проти дистанційного навчання. Люди висловлюють незадоволення якістю дистанційної освіти та вимагають, щоб з наступного навчального року учні йшли до школи.

Поширити:

Post Author: Diana