Тернополянин Михайло Шаблій здобув «срібло» на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Збірна України з пауерліфтингу гідно представила нашу державу на Чемпіонаті Європи з екіпірувального жиму лежачи.

Чемпіонат проходив з 9 по 11 серпня у Стамбулі, Туреччина . Медалі виборювали спортсмени з майже 30 країн .

Серед учасників був і представник Державної служби України з надзвичайних ситуацій – тернопільський пожежний-рятувальник Михайло Шаблій.

Михайло Шаблій на п’єдесталі Чемпіонату Європи

Досвідчений майстер спорту, неодноразовий чемпіон України та бронзовий призер Чемпіонату Європи 2023 року, він знову продемонстрував високу майстерність . У змаганнях з екіпірувального жиму лежачи у ваговій категорії до 66 кг Михайло здобув срібну медаль і посів друге місце серед чоловіків, піднявши 185 кг .

У командному заліку збірна України також здобула почесне друге місце , обійшовши чимало сильних команд з інших країн. Цей успіх став можливим завдяки наполегливій праці та відданості кожного учасника .

«Вітаємо Михайла Шаблія та всю українську збірну з блискучими результатами! Бажаємо подальших успіхів і нових перемог на міжнародних змаганнях!» – вітають колеги з головного управління ДСНС України у Тернопільській області.