Тернополянина підозрюють у створенні небезпечної програми для викрадання особистої інформації 

Жителя Тернопільщини підозрюють у створенні та використанні спеціальної програми, яка мала на меті, використати та викрасти особисті дані клієнтів банків.

На сторінці Офісу Генерального прокурора, повідомили про затримання підозрюваного у розробці шкідливого програмного забезпечення. За даними слідства, тернополянин розробив шкідливу комп’ютерну програму, спрямовану на вебресурси банків та їх клієнтів. Програма дозволяла контролювати облікові записи користувачів, які реєструвалися на скомпрометованих ресурсах, де вводили свої дані. Після цього особиста інформація надходила до хакерських угрупувань, де їх використовували у злочинних діях.

За попередніми даними, збитки від цих дій сягають десятків мільйонів доларів. Оскільки, від таких атак постраждали жителі різних кран, серед них США, Франція, Швейцарія, Чилі, Іспанія, Італія, Мексика, Нідерланди.

Результати дослідження, що провели іноземні правоохоронці, показали, що половину із фішингових атак в Австралії в 2019 році провели за допомогою розробленої підозрюваними програми.

Викрили хакера під час міжнародної спецоперації, спільними силами правоохоронних органів України, США та Австралії. Наразі триває слідство.

Поширити:

Post Author: Diana