прапор

Територією Тернопільської області пройшов надмарафонський пробіг

Днями на межі Тернопільської та Львівської областей зустріли учасників надмарафонського пробігу «Схід і Захід разом».

Стартував надмарафон 30 липня зі Львова, а закінчиться у Сєвєродонецьку 24 серпня, у День відновлення Незалежності України. Долають дистанцію в 1388 км. двоє львів’ян та житель Краматорська.

 

За дорученням голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка зустрів спортсменів речник Тернопільської обласної ради, депутат районної ради Володимир Бобко.

«Непосидючі люди рухають світом. Саме таких, за дорученням голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, я, як речник Тернопільської обласної ради та депутат Тернопільської районної ради, разом із головою Тернопільської районної ради Віктором Козорогом та депутатом Тернопільської обласної ради Олегом Любінським, зустріли на межі Тернопільської та Львівської областей.

Цього року надмарафон закінчиться у Сєвєродонецьку, але маю надію, що вже наступний фінішує в українському Луганську, а за кілька років ця акція під синьо-жовтими стягами та під крики «Слава Україні! Героям слава!» – зупиниться на Красній площі українського міста Москва», – зазначив Володимир Бобко.

Пробіг за маршрутом Львів — Сєвєродонецьк проходить дорогами 9-ти областей: Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської.

Голова Тернопільської районної ради Віктор Козерог наголосив, що такі заходи дуже необхідні, адже популяризують спорт, здоровий спосіб життя, а також несуть в собі патріотичну та об‘єднуючу складові.

«Приємно, що серед учасників є бігун з Луганської області, який за добу приїхав на поїзді до Львова, а додому уже побіжить зі всіма спортсменами. Дякую спортсменам за їх активну позицію та чудову акцію «Схід і Захід разом». Хочу побажати бігунам без проблем та перешкод подолати дистанцію у 1388 кілометрів. Успіху!», – наголосив Віктор Козерог.

Поширити:

Post Author: Diana