Триває обласний конкурс дитячого малюнка на спортивну тематику

Триває обласний конкурс дитячого малюнка на спортивну тематику «Здорова Україна»!, який організатори проводять до Дня Святого Миколая.

Для участі в конкурсі потрібно: підписатися на офіційні сторінки Тернопільського обласного центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» в Instagram – https://instagram.com/tr_sport_for_all… та Facebook https://www.facebook.com/tr.sport.for.all, намалювати малюнок на спортивну тематику та надіслати його в особисті повідомлення сторінки Тернопільського обласного центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх»  в соціальній мережі. Вказати своє прізвище, імʼя, рік народження та номер телефону.

Учасники будуть поділені на дві вікові категорії – автори малюнків до 8 років та автори малюнків віком від 9 до 12 років.

Роботи авторів будуть опубліковані на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» у Facebook та сторіз в Instagram.

Трійку призерів буде визначено рандомно, серед тих, хто виконає всі вищезазначені умови. Додатково, буде визначено ще трьох призерів за кількістю набраних лайків на сторінці Facebook.

Всі призери будуть нагородженні сувенірною атрибутикою від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та призами від управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Конкурс проводиться та триває голосування у період з 15 листопада до 11:00 1 грудня 2023 року.

Результати конкурсу, організатори розмістять на офіційних сторінках Тернопільського обласного центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» Facebook та Instagram 1 грудня 2023 року.

На фото малюнки учасників конкурсу.

Бондарчук Макарій 6 років

Макарій БОДНАРЧУК, 6 років

 

Года Ярина 9 років

Ярина ГОДА, 9 років

 

Солодка Віталіна 9 років

Віталіна СОЛОДКА, 9 років

Поширити:

Post Author: Diana