Триває реконструкція школи у селі Трибухівці

У селі Трибухівці Бучацького району, в рамках проекту «Велике будівництво» триває реконструкція школи. Загальна кошторисна вартість проекту становить  10200,0 тис. грн.

Трибухівська  ЗОШ І-ІІІ ст. функціонує з 1969 року. В основному корпусі навчається 383 учні. Корпус № 2 є приміщенням старої школи 1954 року, ремонт тут не проводився ще з часів його створення. У стінах та стелі будівлі утворилися великі тріщини, в аварійному стані покрівля, розбиті вікна, відсутні санвузли тощо.

Оскільки на базі Трибухівська  ЗОШ І-ІІІ ст планується створення опорної школи і відповідно, кількість дітей збільшиться, важливо забезпечити заклад додатковими навчальними приміщеннями шляхом реконструкції корпусу №2, де передбачено класи і майстерні.

Робочим проектом передбачено: заміну покрівлі даху; демонтаж покрівлі, стелі, дерев’яних дверних  та віконних коробок; встановлення енергозберігаючих металопластикових дверних та віконних блоків; проведення внутрішніх робіт  (заміна підлоги, шпаклювання та покраска стін, тощо); проведення термомодернізації та оздоблення стін; проведення робіт по теплоізоляції  даху школи; облаштування санвузлів; влаштування ганків та пандусів для мало мобільних груп населення та інші роботи.

Наразі на об’єкті вже проведено демонтаж покрівлі, стелі, дерев’яних дверних  та віконних коробок. Залито армопояс, почали робити дах. Проведено внутрішні комунікації. Також залито бетонну основу підлоги та проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

Post Author: Редактор

Один коментар до “Триває реконструкція школи у селі Трибухівці

  • Андрій

    (13.07.2020 - 22:46)

    Добре, що будують. Всі ці школи, садочки нам дуже потрібні, добре що це розуміють в проекті “Велике будівництво”! Розбудова інфраструктури для навчання і розвитку дітей – це надійний капітал на майбутнє, який ніхто не зможе відібрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *