Тривають роботи по будівництву «Водної арени Тернопіль»

Триває будівництво унікального Центру веслувальних та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль».

Загальна кошторисна вартість об’єкта становить 68653,637 тис. грн. Реконструкція гідротехнічних споруд веслувального каналу та будівництво «Водної арени Тернопіль» відбувається на умовах співфінансування з місцевого та  державного бюджетів.

Наразі на найбільшому в Україні веслувальному каналі вже укріплено берегову лінію габіонами, поглиблено русло дна земснарядом, влаштовано дорогу, трибуни та суддівську вишку, а також встановлено кабельну електролінію.

Найближчим часом на об’єкті серед іншого заплановано влаштувати обвідний канал відповідно до вимог міжнародної федерації ICF, монтаж системи Аль-Бано (доріжки і буї), три стартові системи на 200м, 500м, 1000м для отримання сертифікату від ICF на проведення чемпіонату світу і Європи, а також повністю облаштувати благоустрій території.

«Реалізація даного проекту сприятиме розвитку дитячо-юнацького та резервного  спорту, спорту вищих досягнень, підготовки національних збірних команд з веслувальних видів спорту, риболовного спорту, а також проведенню спортивних змагань міжнародного та національного рівня, що забезпечить не лише соціальний, але й економічний ефект», – зазначає начальник управління капітального будівництва Тернопільської  обласної державної адміністрації Віктор Кузяк.

Нагадаємо, згідно рішення міжнародної федерації каное ICF Тернопіль визнано господарем по проведенню чемпіонату світу в серпні 2020року та чемпіонату світу в 2022 році. Проте, через епідемію коронавірусу та карантинні обмеження, дату проведення цьогорічних змагань перенесено.

Поширити:

Post Author: Diana