освіта

Тимчасово переміщених дітей зараховують до тернопільських закладів освіти

З 14 березня відновлено дистанційне навчання учнів в закладах освіти Тернопільської громади.

Станом на ранок 15 березня уже понад 300 дітей з числа тимчасово переміщених були зараховані до наших закладів  освіти.

Моніторинг щодо кількості дітей з інших регіонів України щоденно здійснює управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Діти шкільного віку з Тернопільської громади, які через воєнні дії зараз перебувають закордоном, можуть також долучитися до онлайн-навчання з будь-якої країни.

Закладам освіти для здійснення дистанційного навчання рекомендовано використовувати  платформи «Єдина школа», «Моя школа», «Moodle» та надано перелік додаткових інструментів дистанційного навчання для широкого використання педагогами в освітньому процесі.

«В умовах війни освіта – це єдність навчальної праці учнів і відповідального громадянства вчителів, запорука духовної сили і моральної стійкості, осередок турботи і психологічної підтримки. В умовах війни освіта – це інструмент національного супротиву, – наголосила начальниця управління освіти і науки Ольга Похиляк. – Тож до праці, дорогі педагоги. Без сумнівів. Без компромісів».

Нагадаємо, окрім організації навчального процесу, тернопільські освітяни роблять усе можливе, щоб допомогти нашим захисникам і тим, хто приїхав у місто з територій, де йдуть запеклі бої.

На сьогоднішній день вимушено переселені громадяни проживають у школах Тернополя: №№7, 9, 10, 14,  16, 18, 19, 26, 27, 28 та у  Галицькому коледжі ім. В.Чорновола.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *