Тиждень освіти для дорослих. На Тернопільщині майже 90% краян, які пройшли профнавчання, змогли працевлаштуватися

У другій декаді вересня – щорічний Тиждень освіти для дорослих, що відбувається під егідою ЮНЕСКО більш ніж у 50 країнах світу. Ця міжнародна ініціатива закликає присвятити час своїй професійній та особистісній освіті.

«Служба зайнятості Тернопільщини також надає низку послуг із професійного навчання дорослого населення. За 8 місяців 2023 року 440 безробітних проходили професійне навчання або підвищували свою кваліфікацію за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Завершили навчання 417 осіб, з них майже 90% вже працевлаштовано. Також 344 особи отримали ваучери на оплату навчання, 6 – підтвердили результати неформального навчання за професією кухар», – розповів директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.

У системі державної служби зайнятості України діють  центри професійно-технічної освіти, де доросле населення Тернопільщини може навчатися за 345 напрямками та професіями сфер будівництва, послуг, промисловості, ІТ-технологій, сільського господарства, транспорту і зв’язку, народних промислів тощо. Це заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку, у т.ч. дистанційно; з найновішим обладнанням і технікою. У разі потреби є місця для проживання.

Можна скористатися безкоштовними платформами онлайн-курсів: «Дія. Цифрова освіта»Освітній портал Державної служби зайнятостіPrometheusLingva skills.

«Нові знання – нові можливості, – каже Василь Олещук. – Прагніть до вдосконалення своїх знань і умінь, опановуйте щось нове, аби бути конкурентоспроможними!»

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості чи на «гарячу» лінію у Тернопільському ОЦЗ за тел. 0635765756.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *