У Бучачі медичні працівники на виклик швидкої допомоги приїхали напідпитку

Медики напідпитку приїхали за викликом до мешканців Бучача

Про подію, яка трапилася днями у Бучачі повідомив активіст Роман Довбенко на своїй фейсбук-сторінці. 

«Пʼяні медики приїхали до людей на виклик швидкої. Люди попросили замінити екіпаж, але друга бригада також мали ознаки алкогольного сп’яніння», – повідомив Роман Довбенко.

Зі слів людей, у нас це не рідкість, але кожного разу такі питання закриває керівник К. (завідуюча підстанції м. Бучач – прим. авт).

На відео, опублікованому у Фейсбук, видно, що після розмови із місцевими мешканцями, які й викликали швидку до родича, активіст вирушив до місцевої швидкої. Але там повідомили, що у згаданих в інциденті працівників закінчилася зміна і вони поїхали додому.

Роман Довбенко повідомив правоохоронців про інцидент і зафіксував стан алкгольного сп’яніння медичних працівників.

«Я повідомляв у поліцію та керівництво області. Станом на 6 жовтня двом працівникам сказали писати заяви на звільнення», – додає активіст.

Під дописом активіста чимало коментарів, причому позиції людей категорично розділилися. Одні обурювалися такими діями бригади швидкої, інші шкодували медиків, запевняючи, що їм тяжко, а чи пили вони на роботі – не довели. Були й коментарі, в яких стали за захист медиків швидкої.

Серед коментарів були й повідомлення Галини Бодьо, яка запевняє, що викликала швидку три рази на день, але нічого подібного не було: медсестри були в нормі.

Журналісти звернулися за коментарем до поліції, чи повідомляли їх про інцидент і чи освідчували на стан алкогольного сп’яніння медиків, про яких йде мова у відео.

Речник поліції Тернопільщини Сергій Крета повідомив, що звернення щодо цієї події надійшло саме від активіста.

«Працівники поліції виїжджали на місце події, яке вказав активіст. Дану інформацію зареєстрували в журналі обліку про скоєні злочини та правопорушення. За цим фактом проводять перевірку.

Щодо освідчення на стан алкогольного сп’яніння – його не проводили. Як пояснили у поліції, інцидент трапився близько 19:00, люди повідомили активіста через декілька годин, відповідно, він звернувся до поліції ще пізніше. У медиків зміна закінчилася о 20.00, тому в момент повідомлення до поліції вони вже кілька годин перебували вдома і проводили час на власний розсуд. В цей час вони не перебували за кермом чи на робочому місці. Громадський порядок не порушували, тому забирати їх з дому і везти на освідчення на стан сп’яніння не було підстав», – додає Сергій Крета.

Також речник поліції розповідає, що поки що є лише свідчення очевидців, що від медиків швидкої було чутно запах алкоголю. Тому у поліції поки не готові говорити про правову кваліфікацію діяння працівників швидкої. Наразі проводять перевірку.

«Підтвердження, що підлеглі перебували на робочому місці під час зміни у стані алкогольного сп’яніння – немає. Водій і фельдшер розрахувалися за власним бажанням. Щодо цього інциденту – наразі ми проводимо службове розслідування», – повідомив генеральний директор КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олександр Ріпка.

Підготували журналісти «20 хвилин».

Поширити:
Джерело: 20 хвилин