облрада

У Бучачі відзначили День міста

День міста — особливе свято для усіх, хто народився, виріс, проживає та усім серцем любить свою малу Батьківщину. Цими вихідними свій 761-ий День народження відсвяткував славний Бучач.

Перша письмова згадка про Бучач датується 1260-им роком. Містечко входило до Галицько-Волинського князівства, згодом двічі отримувало Магдебурзьке право. З давніх часів Бучач був центром національно-патріотичного відродження та розвитку освіти. Із містом пов’язано багато важливих подій для ЗУНР, зокрема, в місцевому монастирі проводили нараду за участю Євгена Петрушевича. В Бучачі є багато цікавих архітектурних об’єктів, серед найвизначніших — Ратуша, Миколаївська церква та Василіанський монастир.

Із вітальним словом з нагоди Дня міста звернувся до жителів Бучача голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Про Бучач можна розповідати довго, місту, направду, є чим пишатися! Та, усі досягнення, якими сьогодні багатий Бучач, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Дякую всім, хто небайдужий до долі рідного міста! Ще раз бажаю Вам мирного неба, злагоди, добробуту, Божого благословення та благополуччя нашому улюбленому Бучачу!» — зазначив очільник краю.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *