анонс

У день жалоби у центрі Тернополя іноземні студенти влаштували гуляння

Сьогодні, 29 серпня, по всій країні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. По всій Україні в цей день моляться за загиблих, які віддали своє життя за батьківщину.

Тим часом у центрі Тернополя африканські студенти влаштували гуляння з танцями та веселощами. Про інцидент повідомив керівник обласного штабу “Правого сектору” Тернопільщини Назар Сарабун.

«Сьогодні загальнонаціональний день пам’яті загиблих в Іловайську, а я проходячи через центр Тернополя бачу як негри, зі своїми прапорами танцюють і веселяться.

Підійшовши до чорнявого з колонкою сказав вимкнути музику на що він відповів “не розуміти”. Вичисливши організаторку запитав, що за події такі відбувають в день трауру, дівчинка відповіла, що таким чином вони вшановують пам’ять загиблих!», – розповідає Назар Сарабун.

Як з’ясувалося, захід організували представники Тернопільського медичного університету. Назар, разом з іншими ветеранами, які також висловили невдоволення, намагалися пояснити людям, що така поведінка є неприпустимою та ганебною. Проте, жіночки, які перебували з іноземцями почали розповідати про те, що такі розваги нікому не заважають, а слова чоловіка це звичайна маніпуляція.

Publiée par Назар Сарабун sur Jeudi 29 août 2019

Publiée par Назар Сарабун sur Jeudi 29 août 2019

Поширити:

Post Author: Diana