освіта

У громаді на Тернопільщині школярі зможуть навчатися за міжнародною програмою

У Чорткові запрацює освітня програма світового рівня «Лідер у Мені». Програму вже більш ніж 20 років практикують у 72-ох країнах світу. Україна стала 73-ою країною.

Програма «Лідер у Мені» базується на методиці «7 звичок високоефективних людей» доктора Стівена Кові. Загалом в Україні «Лідер у Мені» працює у форматі програми у позакласний час. Заняття відбуваються один раз на тиждень протягом години. Діти отримують спеціальний посібник міжнародного зразка. Програма дає чіткі вимірювані результати. За допомогою спеціальної системи MRA двічі на рік визначають, наскільки учасники поглибили свої знання та навики. У пілотний період з лютого по травень 2021-го року програма працювала у 20-ти школах в 11-ти областях. У ній взяло участь 586 дітей.

Сьогодні програма розширює своє представництво в Україні. Зокрема зараз вона вже є доступною в 11-ти областях: Київській, Львівській, Харківській, Івано-Франківській, Закарпатській, Запорізькій, Рівненській, Сумській, Волинській, Чернівецькій та Черкаській.

Довідково:

Franklin Covey (FC) – це міжнародна компанія № 1 з розвитку принципо-центрованого лідерства у світі. Міжнародна організація CASEL визнала програму «Лідер у Мені» однією з найкращих у світі за структурою та результативністю. 92% батьків помітили позитивні зміни у своїх дітях після навчання – це показав моніторинг ефективності програми. Згідно з дослідженням «Tyton Partners» на замовлення Фонду Білла та Мелінди Гейтсів та подружжя Цукерберг-Чан, «Лідер у Мені» визнана найкращою програмою соціально-емоційного навчання у 2020-му році.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *