У Кременці триває виставка акварельного живопису Ігоря Філика

У приміщенні Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника відкрито персональну виставку робіт художника Ігоря Філика. До уваги любителів мистецтва запропоновано добірку акварельного живопису. Тематика творчості художника – рідний Кременець, околиці, Волинь у її історичному вимірі, рідні закутки, спогади з подорожей. Акварель митець називає заняттям у вихідні, коли виходить з етюдником на природу – і занурюється в живопис.

Твори Ігоря Філика детально передають емоції автора, тож виставка аж «дихає» цікавими враженнями. Кожна із 35 робіт затримує погляд, деталі магнетизують глядача, і споглядати можна довго, насолоджуючись мотивами.

На вернісажі були присутні автор робіт Ігор Філик, його сім’я та родина, близькі знайомі, однокласники. А також – директор заповідника Вадим Микулич, провідний інспектор сектору цифрового розвитку Кременецької районної військової адміністрації Лариса Антонюк, науковець Почаївського історико-художнього музею Володимир Бондарчук, викладачі КОГПА Олена Пасічник та Валентина Шпак, мистикині гурту «Палітра», директор редакції Кременецького районного радіомовлення Зоя Карпюк, багаторічні поціновувачі мистецтва Тамара Чернова, Тетяна Злочевська, працівники заповідника і творчої спільноти міста. Учасники заходу в теплій атмосфері спілкувалися на тему мистецтва, художник розповідав про секрети своєї майстерності.

«Акварельний живопис для мене – це ще й  цікаві незабутні подорожі, знайомства, радість спілкування з природою та архітектурою»,– поділився Ігор Філик.

Виставка діятиме до кінця серпня.

Довідково: Ігор Філик закінчив Кременецьку  ЗОШ №1, навчався в Львівському коледжі прикладного мистецтва ім. І.Труша, Українській академії друкарства (Львів). Працював викладачем Рівненської  художньої школи та кафедри архітектури Національного університету водного господарства природокористування, головним художником телекомпанії «10-й канал». Нині Ігор Філик – арт-директор (головний художник) компанії з виробництва казуальних ігор «Заграва Геймс». Як аквареліст,  він працює переважно в жанрі пейзажу.

філик 2

виставка філика 1

філик 3

Поширити:

Post Author: Diana