У Києві відзначили ювілей створення Тернопільського земляцтва

Цієї суботи, 27 жовтня, у Києві відзначили 20-річчя створення Тернопільського земляцтва.

Святкові заходи з нагоди цього дня зібрали в одній залі столиці жителів Тернопільщини та відданих рідній землі киян – вихідців нашого краю.

Розпочавши дійство з подячного молебню в Патріаршому Соборі, його учасники перейшли у Міжнародний виставковий центр, де членів і гостей зборів привітали голова земляцтва та керівництво області.

Подяку за відданість Тернопільщині та за співпрацю на благо рідного краю висловив голова обласної ради Віктор Овчарук:

«Сьогодні ми з гордістю відзначаємо, що «Тернопілля» – потужна громадська організація, яка активно діє, розвивається, має високий авторитет і вплив на суспільне життя. Ми горді з того, що Тернопільщина виплекала і надихнула не одне покоління видатних земляків, які сьогодні відомі своїми досягненнями у різних сферах не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Ми пишаємось тим, що Тернопільське земляцтво змогло об’єднати багатьох небайдужих людей, які не цураються малої батьківщини, пам’ятають про своє минуле, походження і прагнуть всіляко допомогти землякам. Серед вас, членів земляцтва, – відомі вчені і державні діячі, літератори і художники, мистці, лікарі, вчителі, журналісти, військові – люди різних професій, покликань і доль. Але всіх єднає висока духовність, ідея соборної міцної української держави, вірною якій завжди була, є і буде рідна Тернопільщина – це головні імперативи діяльності земляцтва. Впевнений, кожен член вносить свій посильний вклад у розквіт Тернопілля, щасливе майбутнє усієї України», – сказав Віктор Вікторович.

Окрасою заходу стала презентація туристичного, культурного та промислового потенціалу області. Святкову атмосферу землякам створили народні, заслужені артисти та виконавці, народжені на Тернопіллі: гурт «Тріода», Наталія Бучинська, Степан Галябарда, Надія Кулик, Мар‘яна Гавриш, Андріана, Бибик Галина, Зінаїда Володарська.

Поширити:

Post Author: Diana