У напрямку Кременця з’явився TruCAM

Перевищення швидкості — одна з основних причин дорожньо-транспортних пригод з потерпілими. За для зменшення кількості травматизму на автодорогах державного значення та забезпечення безпеки дорожнього руху, інспектори управління патрульної поліції спільно з групами реагування патрульної поліції Тернопільської області розпочали вимірювання швидкості руху транспортних засобів.

З п’ятниці, 7 травня, на АД М-19, а саме на ділянці автодороги від м. Тернопіль у напрямку м. Кременець, мобільна група поліцейських, за допомогою лазерного приладу TruCAM, слідкує за дотриманням водіями обмежень швидкості руху.

Нагадуємо:

  • згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень;
  • згідно з ч. 4 ст. 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 гривень.

Відповідно до правил дорожнього руху:

  • у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год;
  • у житлових та пішохідних зонах швидкість руху не повинна перевищувати 20 км/год;
  • під час буксирування швидкість не повинна перевищувати 50 км/год;
  • на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою – не більш як 110 км/год;

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *