У Новому селі триває реконструкція школи та влаштування спортивного майданчика

У Новому селі Підволочиського району, в рамках проекту «Велике будівництво», триває реконструкція будівлі ЗОШ I-III ступенів та влаштування спортивного майданчика по вул. І.Франка, 24. Загальна кошторисна вартість проекту становить 10804,403тис. грн.

Новосільська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Мирона Зарицького – це двохповерхова з шатровим дахом будівля, здана в експлуатацію в 1977 році. Навчальний заклад є опорним закладом в громаді. В школі навчається 275 учнів. У попередні роки в закладі виконані роботи з енергозбереження та покращення матеріально-технічної бази: встановлено твердопаливний котел, проведено капремонт спортзалу, заміну даху, утеплення фасаду будівлі, ремонт кабінетів для учнів середніх та старших класів. На сьогодні проблемним залишається питання забезпечення умов для проведення уроків фізичної культури, оскільки в наявності один спортзал, а шкільне подвір’я не пристосоване до сучасних освітніх вимог, активних занять спортом та дозвілля учнів на перервах.

Проектом передбачено реконструкцію частини будівлі, встановлення електричних, протічних  водонагрівачів; заміна існуючої мережі електроосвітлення та благоустрій внутрішнього двору школи; влаштування спортивного майданчика з покриттям штучна трава; влаштування спортивного майданчика.

Наразі на об’єкті проводяться внутрішні оздоблювальні роботи та розпочали підготовчі роботи по влаштуванню спортивного майданчику.

Post Author: Редактор

Один коментар до “У Новому селі триває реконструкція школи та влаштування спортивного майданчика

  • 16

    (09.07.2020 - 22:07)

    Такі новини вселяють оптимізм! Якісне навчання в гарних умовах – це капітал, який в ніхто не зможе відібрати. Нові школи, садочки, стадіони, басейни для наших дітей – це наше майбутнє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *