облрада

У Почаєві виділили 200 тисяч гривень на територіальну оборону

Почаївська міська рада виділяє на територіальну оборону Тернопільщини 200 тис. грн. Відповідне рішення було підтримано під час сесії міської ради.

Ініціював включення даного питання до порядку денного сесії депутат Почаївської міської ради, голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, радник голови Тернопільської обласної ради Тарас Паляниця.

«Під час засідання сесії, депутати затвердили “Програму сприяння територіальній обороні Тернопільської області на 2022-2024 роки”. Напередодні, за пропозицією депутатів ВО “Свобода”, на засіданні Постійної комісії з питань законності, прав людини  депутатської етики та регламенту було прийняте рішення  про затвердження даної програми з фінансуванням 200 тис. грн.», – розповідає Тарас Паляниця.

Депутати одноголосно підтримали проект рішення, 21 – голос «за».

Нагадаємо, днями, під час позачергової сесії Тернопільської обласної ради депутати підтримали проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік». Відповідно до нього, 2 мільйони гривень з обласного бюджету спрямовано на забезпечення заходів з формування та розміщення підрозділів окремої бригади територіальної оборони на території Тернопільської області у рамках виконання програми сприяння територіальній обороні в Тернопільській області на 2022–2024 роки.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *