У понеділок перекриють трасу біля Тернополя

Завтра, 9 листопада, починаючи з 11:00 буде перекрито міжнародну автомобільну дорогу  із сполученням Тернопіль – Хмельницький – Вінниця.

Перекриття автотраси відбудеться в рамках проведення всеукраїнської акції активістами руху SaveФОП – підприємцями малої та середньої ланки бізнесу.  Місце перекриття – неподалік Міжнародного аеропорту «Тернопіль».

Довідково:

SAVEФОП – український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес. Мета протестів – зберегти спрощену систему оподаткування для підприємців.

Всеукраїнський громадський рух SaveФОП виступає проти запровадження тотальної фіскалізації і встановлення касових апаратів, а також за введення мораторію на всі види перевірок, які анонсовані станом на тепер, мотивуючи таку позицію складними умовами праці підприємців в умовах пандемії Коронавірусу та карантинних обмежень. Також рух постійно наголошує на діалозі між владою та підприємцями в питаннях змін до законодавства, яке регулює роботу підприємців.

Історія: Рух SaveФОП був заснований у грудні 2019 року після того, як 4 листопада 2019 року акцію підприємців на Банковій у Києві розігнала поліція із застосуванням сльозогінного газу.

Нагадаємо, Верховна рада України так і не проголосувала за скасування обов’язкового встановлення касових апаратів для підприємців спрощеної форми оподаткування. Підприємці всієї України, починаючи з 3 листопада 2020 року, провели кількаденну акцію під стінами парламенту з вимогами до Верховної ради прийняти рішення і відтермінувати виконання руйнівних для бізнесу законів № 128-ІХ та № 129-ІХ.

Проте необхідної кількості проект змін до закону серед парламентарів не набрав. Депутати відправили проект рішення на доопрацювання профільним комітетом.

Окремо підприємці вимагали ухвалити законопроекти №3853-1 №3853-2 та №3993, які передбачали скасування обов’язкового використання підприємцями РРО – реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів). Згідно чинного законодавства таке використання, починаючи з 2021 року поступово стане обов’язковим для підприємців різних груп оподаткування.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *