У серпні візьмуться за бережанську дорогу

Процедура тендерних закупівель з капітального ремонту ділянки дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка в місті Бережани завершена. Заплановано відремонтувати один кілометр покриття. Роботи дорожники розпочнуть вже в середині серпня.

Зміни до розподілу коштів по митному перевиконанню, які отримала область за підсумками 2017 року, нагадаємо, підписав голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Відтак, на ділянку дороги, яка проходить через Бережани, спрямують понад 15 млн. грн.

«Ця ділянка дороги міжнародного значення перебуває у жахливому стані про що свідчать неодноразові скарги місцевих мешканців та водіїв. Ми отримували багато звернень, щоб взяти цей відрізок дороги до уваги й почати його ремонтувати. Дякую за ініціативу в цьому напрямі й народному депутату України Тарасові Юрику. Спільними зусиллями проблемну ділянку дороги в Бережанах таки відремонтують, а люди отримають нове та якісне дорожнє покриття», – наголосив Степан Барна.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг області, дорога зруйнувалася через кілька причин – це і перевантажені фури, й недобросовісне та неякісне прокладення комунікацій.

Сам тому, за результатами спільних комісій та робочих груп, Бережанська міська рада виділила 5 мільйонів гривень для ремонту комунікацій під трасою. Після їх завершення розпочнуть ремонт самої траси.

Додамо, що переможцем тендеру визнано компаніяю «Техно-Буд-Центр», яка приступить до робіт з комунікаціями, а потім і до самої дороги. По проекту там замість бруківки влаштують  асфальтобетонне покриття з укріпленою основою.  Завершити роботи шляховики планують до кінця ремонтного сезону.

Поширити:

Post Author: Diana